امروز: پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
زیت نت

زیت نت

مجله ای برای تمام فارسی زبانان
X
ماجرای پایتخت 7

ماجرای پایتخت ۷ “از حذف سارا و نیکا تا بازگشت علیرضا خمسه”

مجله اینترنتی زیت نت : در حالی که این روزها هر یک از بازیگران نقش های اصلی مجموعه «پایتخت» مشغول بازی در فیلم‌ و سریال‌ های مختلف هستند اما تازه ترین خبرها از پیش تولید جدی فصل هفتم این سریال حکایت دارد.

محسن تنابنده به عنوان اصلی ترین مهره «پایتخت» در روزهای اخیر بازی در فیلم‌ های اصغر فرهادی و حمیدرضا آذرنگ را به پایان رسانیده و قراردادی که برای بازی در سریال نمایش خانگی محمدحسین مهدویان داشته را فسخ کرده تا بطور کامل در چندماه آینده روی پروژه «پایتخت ٧» متمرکز باشد.

 

ماجرای سرال پایتخت 7

ماجرای پایتخت ۷ از حذف سارا و نیکا تا بازگشت علیرضا خمسه

 

سیروس مقدم کارگردان پایتخت نیز که قراربود پروژه جدیدش را به نام «بغض» برای شبکه نمایش خانگی کلید بزند ساخت آن را به سال آینده موکول کرده است

از نکات مهم و قابل توجه در سری جدید «پایتخت» ، تکمیل فیلمنامه ناتمام مرحوم خشایار الوند برای ساخت است و همچنین بازگشت و حضور مجدد علیرضا خمسه (بابا پنجعلی) در این فصل. هنوز مشخص نیست آیا خمسه در قامت جوانی و روح باباپنجعلی نقش آفرینی خواهد کرد یا نقش دیگری را بر عهده خواهد داشت.

 

ماجرای پایتخت ۷ “از حذف سارا و نیکا تا بازگشت علیرضا خمسه”

از نکات دیگر “پایتخت ۷” می‌ توان به حذف نقش سارا و نیکا به دلیل حواشی چند ماه اخیر آنها در فضای مجازی اشاره کرد.

با توجه به اینکه سعید آقاخانی نیز از تابستان امسال ، فصل سوم «نون خ» را کلید زده و اواخر فیلمبرداری آن است و مجموعه «پایتخت» همچنان در مرحله پیش تولید ، باید منتظر ماند و دید شبکه یک سیما کدام مجموعه را برای پخش در ایام نوروز ١۴٠٠ انتخاب خواهد کرد؟

بیشتر بخوانید  معرفی کامل سریال تازه وارد شبکه سه، بازیگران و تصاویر سریال

 

منبع : سینما نوین

ارسال دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به زیت نت ♥ می باشد.