امروز: یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳
زیت نت

زیت نت

مجله ای برای تمام فارسی زبانان
X
ماجرای توهین بهاره رهنما به لر ها

ماجرای توهین بهاره رهنما به لر ها

ماجرای توهین بهاره رهنما به لر ها : چند روزی است که بهاره رهنما درگیر مسئله ای شده که خود آنرا بوجود آورده و با صحبت هایی که در سریال شام ایرانی کرده باعث رنجش هومطنان و قوم عزیز لر شده و اما ماجرا چیست؟

بهاره رهنما در شام ایرانی

ماجرای توهین بهاره رهنما به لر ها

 

بهاره رهنما : «ماشالله دخترای امروزی سر و وضع شان نیکل کیدمنه و طرز فکرشان لر» این موضع گیری باعث دلخوری این قومیت شد.

 

بهاره رهنما در پاسخ به این ماجرا نوشت:
فعالان عزیز لر:از خدمات شما و دغدغه هایتان برای مردم غیور کشورمان اگاهم بار دیگر بر خود میدانم که مشخصا عرض کنم :

در شام ایرانی من به قدمت فیلم «دختر لر »اولین فیلم ایرانی ناطق در قیاس با فیلم های بازیگران امروزی اشاره کردم آنهم در بخش نمایشی کار و در نقش یک خواهر شوهر عصبی!و اگر اسم این قدیمی ترین فیلم ایرانی هر چیزی بود ملاک من همان اسم بود و خداوند را شاهد میگیرم که هیچ اشاره ای به قومیت نداشتم.

 

شما عزیزان هم اگر عجول نبودید و شام ایرانی ما را تا قسمت آخر میدید متوجه میشدید که من اصلا به بهانه حمایت از یک بانوی لر که قربانی سوختگی در یک نزاع فامیلی شده بود در این برنامه شرکت کردم!

 

از کسی جز خدا هم نمیترسم و چندین بار هم عرض کردم که این سو تفاهمی بیش نیست و برای منی که مادرم و مدرس دانشگاه و معلم حمایت از همه اقوام ایرانی بسیار مهم است و در جریان سیل و زلزله و حمایت از زنان بد سرپرست همیشه فعال و پیش قدم بودم لذا از شما عزیزان بعنوان چهره های فرهنگی این قوم با فرهنگ و اصالت تقاضا دارم با موج صفحات زرد اینترنتی جلو نروید و کمی آگاهانه با موضوع برخورد کنید! اگر قسمت آخر راببینید همه چیز را متوجه میشوید.

بیشتر بخوانید  ترلان پروانه در لیست 100 نفره زیباترین زنان جهان

 

در نهایت من به توجه خداوند به نیت انسان ها بسیار ایمان دارم و با وجود تهدید به قتل و اسید پاشی و آدم ربایی توسط بعضی از همشهریان لر هیچ عکس العملی تا کنون جز توضیح واضحات نداشتم!

 

ارسال دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به زیت نت ♥ می باشد. کدین