امروز: یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳
زیت نت

زیت نت

مجله ای برای تمام فارسی زبانان
X
ابرا در سریال یاغی، الیکا ناصری

ابرا در سریال یاغی کیست؟ بیوگرافی الیکا ناصری + تصاویر شخصی

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که سریال پر طرفدار یاغی را تماشا میکنید، حتما نام تعدادی از بازیگران جوان برای شما هم نا آشنا هست و دوست دارید با این جوانان و بازیگران جدید هم آشنا شوید. یکی از این بازیگران که در این سریال بسیار دیده شده و همچنین اولین کار حرفه ای او نیز می باشد، خانم الیکا ناصری در نقش ابرا است. این بازیگر مکمل نقش جاوید در سریال، عشق و نامزد او می باشد. اگر میخواهید با این بازیگر بیشتر آشنا شوید با زیت نت تا انتهای این مطلب همراه شوید.

ابرا در سریال یاغی

بیوگرافی الیکا ناصری در نقش ابرا

الیکا ناصری متولد سال ۱۳۸۱ در تهران می باشد و یک دهه هشتادی پر تلاش است. این بازیگر در چند تئاتر نقش داشته و همچنین در کلاسهای بازیگری نیز شرکت کرده است. او در مصاحبه ای خانواده خود را دلیل اصلی موفقیت در رشته بازیگری می داند و همچنین رنج و تلاشهای شخصی که باعث موفقیت در این سریال برای او شده است.

ابرا در سریال یاغی

ابرا در سریال یاغی کیست؟ بیوگرافی الیکا ناصری + تصاویر شخصی

 

حضور الیکا ناصری در سریال یاغی

الیکا ناصری در سریال یاغی در نقش ابرا به ایفای نقش پرداخته است. او در این سریال با جاوید (علی شادمان) قرار ازدواج گذاشته اند اما مادر ابرا (مه لقا باقری) از این رابطه بسیار ناراضی است و میخواهد دخترش ابرا را با خود به آلمان ببرد. پدر ابرا نیز در آلمان منتظر آنها می باشد. در این حین ابرا که دوست ندارد به آلمان برود دست به خودکشی میزند، اما زنده می ماند. جاوید که از این موضوع مطلع می شود به او می گوید که مانع اینکار میشود و ابرا را از بیمارستان به صورت مخفیانه خارج میکند و هر دوی آنها به شمال کشور فرار میکنند. اما دایی های ابرا از این موضوع مطلع می شوند و به دنیال آنها در شمال کشور راهی می شوند و آنها را یافته و ابرا را با خود به تهران بر میگردانند و تحویل مادرش میدهند و مادرش هم با گرفتن بلیط به همراه دخترش ابرا راهی آلمان می شوند و ادامه ماجرا …

بیشتر بخوانید  آتش در سریال یاقوت کبود کیست؟ بیوگرافی ایلهان شن بازیگر و بهترین مدل ترکیه

 

روابط عاطفی و ازدواج

الیکا ناصری در مصاحبه ای عنوان کرده که تاکنون ازدواج مکرده و مجرد می باشد.

 

صفحه اینستاگرام الیکا ناصری

برای دسترسی به اینستاگرام شخصی اکلیکا ناصری روی لینک زیر کلیک کنید.

اینستاگرام ابرا

 

عکس های الیکا ناصری

ابرا در سریال یاغی

تصاویر الیکا ناصری

ابرا در سریال یاغی

ابرای یاغی

ابرا در سریال یاغی

عکس جدید الیکا ناصری

ابرا در سریال یاغی

 

ابرا در سریال یاغی

ابرا در سریال جدید یاغی

ابرا در سریال یاغی

ابرا در سریال یاغی، الیکا ناصری

ارسال دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به زیت نت ♥ می باشد. کدین