امروز: دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲
زیت نت

زیت نت

مجله ای برای تمام فارسی زبانان
X
فرایه در سریال ترکی یاقوت کبود

فرایه در سریال ترکی یاقوت کبود کیست؟ بیوگرافی اوزگه یاگیز + تصاویر شخصی

بیوگرافی : سریال Safir یا یاقوت کبود با اولین تریلر خود طرفداران زیادی را جذب کرد. این سریال با بازیگران موفق و داستان جالبش توجه مخاطبان را به خود جذب کرد. با تماشای اولین قسمت این سریال برای مخاطبان آن این سوال مطرح شد که بازیگر نقش فرایه کیست؟ چند سال دارد و اهل کجاست؟ آیا متاهل است؟ اگر شما هم سوالاتی از این قبیل را در ذهن خود دارید صفحه درستی را باز کرده اید. نقش فرایه در سریال یاقوت کبود را اوزگه یاز که او را با نام اوزگه یاگیز هم می شناسند، ایفا می کند.

 

بیوگرافی اوزگه یاگیز

اوزگه یاگیز در ۲۶ سپتامبر ۱۹۹۷ در استانبول به دنیا آمد. فارغ التحصیل آکادمی علوم ارتباطات دانشگاه باشکنت است. او غیر از بازیگری، متخصص تغذیه است . در دوران دبیرستان به بازیگری علاقه مند شد و در دوران دانشگاه در تئاتر حضور فعال داشت.

اوزگه یاگیز ۱.۶۹ متر قد و ۵۲ کیلو وزن دارد.

اولین تجربه بازیگری خود را در سریال آدینی سن کوی در نقش سلین، پخش شده در سال ۲۰۱۶ تجربه کرد. سال ۲۰۱۹ در سریال تلویزیونی یمین شخصیت “ریحان” را به تصویر کشید. پس از آن در سریال «بابا» در نقش «بوشرا» بازی کرد.

اوزگه یاگیز در سریال بابا

اوزگه یاز در سریال “بابا”

ازدواج اوزگه یاز با گوکبرک دمیرچی

اوزگه یاگیز در سال ۲۰۲۱ با گوکبرک دمیرچی که با او در سریال تلویزیونی “یمین” بازی کرد نامزد کرد. این زوج در سال ۲۰۲۲ تصمیم به جدایی گرفتند. اینکه چرا بعد از آن همه علاقه از هم جدا شدند، کسی اطلاعی در این باره ندارد. اوزگه یاز در پیج شخصی خود درباره ازدواج خود با گوکبرک هیچ عکس یا اطلاعاتی منتشر نکرده است.

بیشتر بخوانید  ایپک در سریال گلجمال کیست؟ بیوگرافی ملتم آکچول Meltem Akçöl + تصاویر

ازدواج اوزگه یاز با گوکبرک دمیرچی

فرایه در سریال یاقوت کبود

سریال یاقوت کبود سریالی جدید در سال ۲۰۲۳ است. سریال سفیر یا ” یاقوت کبود ” سریالی با میلیون ها نفر بیننده، به کارگردانی Semih Bağcı که داستان دراماتیک یک مادر و دخترش را روایت می کند، با بازیگران موفق و همچنین داستانش توانست توجه مخاطبان را به خود جلب کند. در این سریال شخصیت فرای ییلماز بسیار خوش درخشید. اوزگه یاز در نقش فرایه، نقش دختری معصوم و بی ریا را دارد که معشوقه یامان است. یامان که فرای را بسیار دوست می دارد، می خواهد انگشتر الماس را برای نامزدی به فرای بدهد و با ازدواج کند. اما به خاطر اتفاقات غیرمنتظره ای داستان زندگی آنها دستخوش تغییرات می شود و یامان به آنینا که دختر خدمتکار آنهاست پیشنهاد ازدواج می دهد. غافل از اینکه نمی داند فرای ….

فرایه در یاقوت کبود

فرایه ییلماز در یاقوت کبود

اوزگه یاز و خواهرزاده اش

سریال فرایه و یامان

اوزگه یاگیز در یاقوت کبود

اوزگه یاگیز

فرای در یاقوت کبود

فرایه در یاقوت کبود

عکس های شخصی فرایه

تصویر اوزگه یاز و خواهرش

اوزگه یاییز

اوزگه یاز در سریال یاقوت کبود

اوزگه یاغیز چند سال دارد

بیوگرافی اوزگه یاگیز

عکس های اوزگه یاز

اوزگه یاییز

اوزگه یاز

فرای در سریال یاقوت کبود

 

ارسال دیدگاه

نظر ارشیا در ۱۸ دی ۱۴۰۲

عاشقشم خوشگل و خانم عشق منه فرایه

نظر میثم کوچیک همه در ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

اخ این دختر تو کبود اگه با همین اخلاق دختری باشه عذاب وجدان اینا فرایه خانوم مهتاب دیونه میخوای بکنی ادمو بخاطرت از ایران میزنم از تو بیابون میام ترکیه نکن معصومیت فرایه خانوم ثنا نقش گودال اکشین منو حیرون کردین نمیتونم زن بگیرم یه پیامی بدین بیشوهرین پسر ۲۶ ساله میاد ب استانبول دارمیام پسرا میدونن چی میگم بگذریم هروز شبم با گودال یاقوت سیاه شده گوگل یه کمکی بکن جون داش حسن رفیق فاب فرایه دختر دیونه اخ سریال ترکیه ایم یه کاری میکنه سرشو ادم بزنه ای ب بوفه چند بار شیشه کنیم کلم بدرک شیشه ای محله ناراحته واسم🤪😂😂😂😂🤧

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به زیت نت ♥ می باشد.