امروز: پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
زیت نت

زیت نت

مجله ای برای تمام فارسی زبانان
X
آریا پارسا

بیوگرافی آریا پارسا مجری شبکه منوتو و همسرش + تصاویر خصوصی

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که شبکه های ماهواره ای را تماشا میکنید. یکی از این شبکه ها که به صورت ماهواره ای فعالیت میکند و چند سالی میشود که مردم با آن آشنا هستند شبکه manoto می باشد. در این شبکه افراد زیادی مشغول به فعالیت هستند. بعضی ها به صورت مجری و بعضی ها نیز به عنوان بزنامه ساز و .. مشغول به کار هستند. یکی از این مجری ها و برنامه سازها آریا پارسا می باشد. این برنامه ساز و مجری چند سالی هست که در این شبکه به فعالیت مشغول شده و برنامه معروف او نیز که سر و صدای زیادی هم به پا کرده برنامه شب حمعه می باشد. اگر شما هم دوست دارید با این مجری آشنا شود تا انتهای این مطلب با ما در زیت نت همراه شوید.

آریا پارسا

بیوگرافی آریا پارسا مجری شبکه منوتو و همسرش + تصاویر خصوصی

 

بیوگرافی آریا پارسا :

آریا پارسا متولد ۲۳ مرداد ۱۳۶۱ (به میلادی : ۱۴ آگوست ۱۹۸۲) در تهران می باشد. او فرزند اول یک خانواده ۵ نفری می باشد. وی یکی از دلایل موفقیت خود رد زمینه برنامه سازی را حمایت پدر و مادر و خانواده عنوان کرده است. او هم اکنون به همراه خانواده در لندن انگلستان زندگی میکند.

روابط عاطفی و ازدواج :

آریا پارسا حدود دو سالی می شود که با همکار خود در همان شبکه، خانم هدیه تازه نامزد کرده است. البته این دو رابطه خود را از دیگران پنهان کرده بودند که مدتی است آنرا علنی کرده اند.

بیشتر بخوانید  جمیله در سریال خواهران و برادران کیست؟ بیوگرافی نیلسو ییلماز Nilsu Yılmaz + تصاویر

آریا پارسا

برنامه شب جمعه :

بعد از حضور موفق آریا پارسا به عنوان برنامه ساز و مجری این برنامه، شب جمعه با استقبال بسیاری رو به رو شد که همین امر باعث دیده شدن او در این شبکه شد. این برنامه یک برنامه تفریحی می باشد که با دو سرگروه و دو مهمان انجام می شود و افرادی نیز به عنوان تماشاگر در برنامه و پشت صحنه حضور دارند.

 

تصاویری از آریا پارسا

آریا پارسا

آریا پارسا

آریا پارسای شبکه منو تو

آریا پارسا

آریا پارسا

عکس جدید  آریا پارسا

آریا پارسا

آریا و ساسان در شب جمعه

آریا پارسا

آریا پارسا

زتدگینامه آریا پارسا

آریا پارسا

بیوگرافی آریا پارسا مجری شبکه منوتو و همسرش + تصاویر خصوصی

آریا پارسا

آریا پارسا

آریا پارسا

آریا پارسا

او درباره این عکس نوشت :

در این تقریبا ۸ سالی که در منوتو کار میکنم, تجربه های مثل شادی, سختی, راحتی, شلوغی, باحالی, بیحالی, کم انرژی, پرانرژی, شکست و موفقیت رو در روزهای گرم و سرد چشیدم.
روزهایی که در کنار دیگر اعضای تیم مشغول به یادگیری و تجربه کسب کردن در دنیای رسانه بودم.
کار کردن در رسانه آسون نیست ولی دیدن سخت‌کوشی دیگر اعضای این خانواده بهترین و از همه مهمتر، دیدن نتیجه زحماتی که در آخر در قاب تلویزیون برای شما بیننده‌ها به نمایش گذاشته میشه بهترین انرژی برای ادامه راه و خسته نباشیدیست که به تمامی مشقت‌هاش میرزه.
خیلی خوشحالم و خوشنودم که در این چند ساله بخشی از این شبکه بودم و هستم و در کنار دیگر همتیمی‌ها مشغول به ساخت محتوا و در موارد برنامه‌هایی سبب آوردن لبخند به روی لبها شدم.

ارسال دیدگاه

نظر فرشته ایوبی در ۹ بهمن ۱۴۰۲

سلام خدمت آقای پارسا عزیز من از افغانستان هستم و همچنان طرفدار سر پا ماندن شبکه منوتو هستم و ما هم همواره دنبال تون میکردیم در تمام برنامه ها تون مخصوصا شب جمعه که عالی ترین برنامه بود خیلی خیلی عالی درخشیدید من واقعا دوست داشتم عضوی از منوتو باشم چون اون صمیمیت بین اعضا واقعا عالیست

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به زیت نت ♥ می باشد.