امروز: یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳
زیت نت

زیت نت

مجله ای برای تمام فارسی زبانان
X
زندگی بهتر و عاشقانه تر

زندگی بهتر و عاشقانه تر با انجام این روش ها

اگر فکر میکنید زندگی یکنواخت و بدون عشقی را سپری میکنید،با ما در این مقاله همراه باشید تا راهکار هایی را برای تغییر روش زندگی تان برای شما رائه کنیم. هر چند این روش ها تضمینی نیست چرا که شرایط زندگی هر یک از خانواده ها به عوامل مختلفی بستگی دارد .

پس ما نکات و ایده هایی را برای شما قرار داده ایم به امید آنکه بتوانید با استفاده آنها در زندگی زناشویی موفق تر باشید و زندگی را همراه با عشق تجربه کنید.

 

زندگی بهتر و عاشقانه تر

زندگی بهتر و عاشقانه تر با انجام این روش ها

 

با این چند نکته ساده زندگی خود را سراسر عشق کنید.

 

نکته اول : با همسرتان به سمت کوه ها و تپه های سرسبز بروید و روی سبزه ها بنشینید و به آسمان نگاه کنید. مانند کودکان ابرها را به چیز های مختلف تشبیه کند.

 

نکته دوم : یک کاغذ و چند مدادرنگی بردارید و روی آن یک تصویر بچه گانه بکشید. یک خورشید خندان با دو دست که روی آنها دو برچسب باشد که اسامی هر دوی شما روی آنها نوشته شده باشد و قلبی در بین آن که روی آن نوشته اید “دوستت دارم“. بعد یک پاکت بزرگ بردارید و روی آن آدرس محل کار همسرتان را همراه با این جمله بنویسید : “نامه اضطراری و فوری است لطفا با دقت مطالعه شود“. آن را به محل کار همسرتان پست کنید. احتمالا او نامه را در یک روز پر مشغله دریافت خواهد کرد.

 

نکته سوم : اگر همسرتان تا دیر وقت کار میکند، برایش یک بسته مخصوص در کنار نهارش بگذارید و داخل بسته را با چیز های مورد علاقه اش از قبیل : شکلات شیرینی و میوه و یک عروسک کوچک پرکنید. بعد یک کاغذ بردارید و بنویسید : “بسته ی نجات محسن ” یا “بسته نجات مریم” یک ضربدر بزرگ قرمز زیر آن بکشید و کاغذ را روی بسته بچسبایند. به همسرتان نیز بگویید : “وقتی شرایط خیلی سخت شد بسته را باز کن“.

بیشتر بخوانید  چگونه با همسر خود رفتار کنید : 17 روش حفظ و ایجاد یک رابطه عاشقانه

 

زندگی بهتر و عاشقانه تر

 

نکته چهارم : اگر با همسرتان در حال قدم زدن در پارک بودید و به وسایل بازی کودکان رسیدید همسرتان را سوار تاب کنید و او را هل دهید. این کار خاطرات خوب کودکی را به یاد او خواهد آورد.

 

نکته پنجم : یک شاخه گل رز بلند زیبا را در جایی قرار دهید که معمولا همسرتان از آنجا عبور میکند و آنرا پیدا خواهد نمود. به آن کارت پستالی بچسبانید و روی آن بنویسید : “از اینکه وارد زندگی من شدی ممنونم“.

 

نکته ششم : اگر همسرتان شغل جدیدی پیدا کرد و برای اولین بار قصد رفتن به محل کار را داشت، موسیقی مورد علاقه همسرتان را برایش بفرستید و در پیان نیز این پیغام را برایش به صورت صوتی بفرستید :”موفق باشی عزیزم، من به تو ایمان دارم“.

 

نکته هفتم : یک جعبه کوچک مقوایی تزئین شده، یک بسته دستمال کاغذی رنگی، یک روغن ماساژ و یک کارت خالی بخرید. جعبه مقوایی را از دستمال کاغذی پر کنید و روغن ماساژ و کارت را هم داخل جعبه قرار دهید و این پیغام را رو کارت بنویسید : “ماساژور حرفه ای، برای تعیین و رزرو وقت تماس بگیرید” و شماره خود را زیر کارت بنویسید.

 

نکته هشتم : برای قدم زدن به ساحل بروید. یک قلب بزرگ عاشقانه روی شن بکشید و سپس همراه همسرتان داخل قلب بنشینید و از نگاه کردن به غروب خورشید لذت ببرید.

 

زندگی بهتر و عاشقانه تر با انجام این روش ها

با عشق از طرف مجله اینترنتی زیت نت♥♥♥

بیشتر بخوانید  با این 10 روش به شوهر خود احترام بگذارید و او را جذب کنید!
ارسال دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به زیت نت ♥ می باشد. کدین