امروز: جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
زیت نت

زیت نت

مجله ای برای تمام فارسی زبانان
X
سامانه سعدی

فروش سهام عدالت در سامانه سعدی کارگزاری فارابی

فروش سهام عدالت یکی از دغدغه های این روزهای سهام داران شده است .

سهامم را کجا بفروشم؟

بهترین کارگزاری فروش سهام عدالت کدام است؟

چرا پول سهام عدالتم بعد از ۲ ماه فروش هنوز به حسابم واریز نشده ؟

و…

اینها نمونه کوچکی از مشکلاتی هستند که مردم برای فروش سهام عدالتشان با آن سر و کار دارند . به تازگی سامانه سهام عدالت سعدی به یکی از محبوب ترین کارگزاری ها برای فروش سهام عدالت معرفی شده است . این انتخاب هم به دلیل بازدید میلیونی کاربران از این سایت می باشد. از زمانی که دولت فروش ۳۰ درصد دوم را برای سهام داران آزاد کرده ،تقاضای فروش هم بیشتر شده است.

 

قیمت واقعی سهام عدالت

 

با توجه به قیمت نسبتا خوب سهام های یک میلیونی که به رقم ۳۹ میلیون تومان نزدیک شده و سهام های ۵۰۰ هزار تومانی ارزش ۲۰ میلیون تومانی دارند و همچنین سهام های ۸۰۰ هزار تومانی هم ۳۲ میلیون تومان شده است، که ۶۰ درصد رقم قابل توجهی برای فروش آن است .سوال اینجاست که آیا واقعا همین درصد به حساب های سهامداران واریز می شود ؟ آیا در زمان کوتاه واریزی ها انجام می شود ؟ و تعداد نوبت های واریزی چند بار است … این ها ابهاماتی هستند که باید واضح و روشن توسط کارگزاری ها برای مردم رفع شود.

 

خیلی ها ادعا کرده اند که بعد از ثبت فروش سهامشان ،بعد از گذشت ۳ روز و یا ۱۰ روز بیشتر مبلغ فروش سهام ، به حسابشان واریز شده است و بسیاری هم اعلام کرده اند که از اعلام زمان فروش ۳۰ درصد دوم و ثبت درخواستشان در کارگزاری هنوز پولی به حسابشان واریز نشده و یا مبلغ بسیار اندکی دریافتی داشته اند.

بیشتر بخوانید  کدام کارگزاری پول فروش سهام عدالت را زودتر واریز می کند

 

نظر شما در این رابطه چیست؟

 

ارسال دیدگاه

نظر جعفر کریمیانپور ورجوی در ۱۴۰۰/۰۱/۲۷

بنده از موقع فروش سهام ۳۰درصد اول از سامانه فروش سعدی معاملات رو کنترل میکنم الان نزدیک به دو ماه است که سعدی جلوی سهام بنده زده تماما معامله شده دویست و خرده ای واریز کرد بعد راکد موند چرا پول مردم رو نگه میدارن وقتی ۳۰ درصد اول رو واریز کردن دوتا واریزی آخر رو زدن در انتظار پرداخت بعد از چند هفته مبلغی که زده بود از نصف هم کمتر واریز کرد تو لیست هم نوشته ها و روز معامله رو عوض کردن الان دارن همون بلا رو دوباره سرم میارن به هر جا زنگ زدم الکی گفتن رسیدگی میشه به همه جا ایمیل زدم چرا کسی به داد مردم نمیرسه

نظر وحیدشرفی در ۱۴۰۰/۰۱/۲۷

سلام من از ۱۶تیرماه ۶۰درصدسهام عدالتمو فروختم کارگزاری سعدی تا الان که ۲۶اذرماه هستیم این کارکرگزاری دو میلیون پول منو سه ماهه بلوکه کرده داخل پنل زده درانتظار واریز اخه این یعنی چی چرا پول مارو پرداخت نمیکنید اون زمان که سهام من ۱۸میلیون بوده من فروختم چرا پول منو واریز نمیکنید چرا نظارتی روی ای کارگزاریها نیست.

نظر موسی آذرین در ۱۴۰۰/۰۱/۲۷

سلام الان چندماه می شه که درخواست فروش کردیم پس چی شد جواب ¿¡

نظر آذرین در ۱۴۰۰/۰۱/۲۷

سلام بهمن تمام شد پس پول فروش سهام ماچه شد وچرادرکارگزاری سعدی نمیشه حاصل ازفروش رانگاه کنیم خطا می یاد

نظر مهدی در ۱۴۰۰/۰۱/۲۷

همه کارگزاری ها دستشون تو یکاسه هست همه شون دورغ پشته دورغ.

نظر طاها در ۱۴۰۰/۰۱/۲۷

من بعدازگذشت ۶ماه از فروش ۳۰درصداول هنوز مبلغی دریافت نکردم چه کسی پاسخ گواست؟لطفا جواب درست بدید؟

هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به زیت نت ♥ می باشد.