امروز: سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
زیت نت

زیت نت

مجله ای برای تمام فارسی زبانان
X
کارگزاری آگاه

واریز پول فروش سهام عدالت در کارگزاری آگاه

واریز پول فروش سهام عدالت در کارگزاری آگاه :

بعد از خبر آزاد سازی سهام عدالت از سوی دولت و فراهم شدن امکان فروش آن، تعداد زیادی از هم وطنان سهام عدالت تصمیم به فروش سهام خود کردند.

این افراد بباید پس از انتخاب روش آزاد سازی سهام عدالت در سامانه سجام (sejam.ir) ثبت نام کرده و پس از احراز هویت یکی از کارگزاری ها را برای مدیریت سهامشان انتخاب کنند.

 

با توجه به اینکه در این کارگزاری ها امکان فروش سهام عدالت فراهم گردیده است ، پس از ثبت نام در یکی از کارگزاری های موجود میتوانید ۶۰ درصد سهام عدالت خود را بفروش برسانید.

 

کارگزاری آگاه

واریز پول فروش سهام عدالت در کارگزاری آگاه

 

یکی از این کارگزاری ها ، کارگزاری آگاه می باشد که قسمتی را به عنوان فروش سهام عدالت در سایت خود ایجاد کرده تا متقاضیان فروش به راحتی این کار را انجام دهند.

اما دغدغه اصلی سهام داران پس از ثبت سهامشان برای فروش نحوه‎ی دریافت وجه حاصل از فروش می باشد که چگونه و در چه زمانی برای آنان واریز خواهد شد.

 

پاسخ این سوال را نمی توان قاطع داد زیرا هر کارگزاری سیاست های کاری خود را دارد و طبیعتا کارمزد خود را هم از فروش سهام عدالت بر میدارد.

 

نمونه ای از سوالها و مشکلات سهامداران و پاسخ کارگزاری در این باره  :

 

با سلام
من ۶۰ درصد سهام عدالتم رو فروختم تا تاریخ ۴ شهریور واریزی داشتم ولی از اون به بعد واریز نشده میخواستم بدونم چرا واریز نمیشه”

بیشتر بخوانید  دارندگان سهام عدالت کارت خرید اعتباری دریافت می کنند

پاسخ :

سلام دوست عزیز
فروش سهام عدالت از طریق ناظر بازار انجام میشود و صدور مجوز فروش از سوی ناظر، به شرایط بازار بستگی دارد. در صورتی که سهام عدالت شما به فروش برسد وجه حاصل از فروش به حساب شما واریز می شود.

 

“سلام
معاملات سهام عدالت فعلا ممنوعه. واریز پول معاملات قبلی که ممنوع نشده. پس چرا پول مرا واریز نمیکنید؟”

پاسخ :

سلام دوست عزیز
واریز مبلغ حاصل از فروش سهام عدالت از طریق سازمان سپرده گذاری صورت میگیرد و درصورتیکه سهام شما به فروش برسد و شماره حسابتان مورد تایید سپرده گذاری باشد مبلغ حاصل از فروش برای شما واریز میشود.

 

“سلام من %۳۰ از سهام عدالتم رو فروختم و در گزارش های واریزی پنل سهام عدالت زده شده که مبلغ سه میلیون و نهصد تومن به شماره حساب من واریز شده در صورتی که فقط مبلغ سه میلیون و صد تومن به حساب من واریز شد طبق پرینت حساب که از بانک گرفتم ،یه مبلغ هشتصد تومن که در پنل سهام عدالت زده شد واریز شد اصلا به حساب من نیومده”

پاسخ :

سلام دوست عزیز
تسویه وجوه توسط شرکت سپرده گذاری به حساب کارگزاری آگاه و در نهایت کارگزاری به حساب بانکی شما وجه حاصل از فروش را واریز می نماید.جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۱۵۶۹ تماس حاصل فرمائید.

 

 

اینها نمونه ی کوچکی از مشکلات سهامداران با کارگزاری ها می باشد. شما هم میتوانید نظر خود در این باره از قسمت ثبت نظر پایین همین صفحه برای ما ارسال کنید.

بیشتر بخوانید  فروش سهام عدالت در سامانه سعدی کارگزاری فارابی
ارسال دیدگاه

نظر فاطمه در ۱۸ بهمن ۱۳۹۹

سلام برکارکنان وپرسنل کارگزاری آگاه
من از۱۶شهریورسهامم روفروختم حتی هزارتومنی هم برام نیومده خیلی به پول سهامم نیازدارم میخوام یه کاری راه بندازم منتظرواریزپول سهامم هستم خواهشمندم حداقل یه مقدارازپولم را واریزکنین تاکارمن راه بیوفته بخداقسم خیلی بهش نیازدارم ازتون متشکرمیشم

نظر علیرضاابوچناری در ۳ اسفند ۱۳۹۹

سلام من شش ماه پیش سهامم را فر وختم یه مبلغ جزیی خرد خرد واریز شد حدودا ۵۰۰ هزار تومان الان شش ماه من منتظرم مشکل داشتم فروختم تکلیفم چیه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به زیت نت ♥ می باشد.