امروز: چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
زیت نت

زیت نت

مجله ای برای تمام فارسی زبانان
X
خیانت

ماجرای جنایت کثیف و خیانت زن ۳۰ ساله در مرغداری

خیانت هیچ وقت پنهان نمی ماند . شاید کسانی که خیانت می کند این امر را انکار کنند اما واقعیت همیشه برملا میشود و رازها هرچند در طی سالها پنهان بمانند اما روزی آشکار می شوند.

طبیعتا هر شخصی که مرتکب گناهی مثل خیانت می شود طبیعتا برای کار خود دلیلی شاید داشته باشد .اما اگر این طور باشد سنگ به روی سنگ بند نمی شود.

 

خیانت زن 30 ساله

ماجرای جنایت کثیف و خیانت زن ۳۰ ساله در مرغداری

 

و اما ماجرای خیانت این زن :

سرهنگ محمد نادر بیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در تشریح این خبر به «ایران» گفت: نیمه شب پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ صاحب یک مرغداری با اداره پلیس تماس گرفت و خبر مرگ مشکوک سرایدارش را اعلام کرد.

با علام این تماس خیلی زود تیم ویژه‌ای از کارآگاهان جنایی در محل جنایت حضور یافتند و با پیکر بی‌جان مرد ۴۸ساله‌ای به نام نعیم رو به‌ رو شدند.

 

صاحب مرغداری در اظهارات خود به مأموران پلیس گفت: حدود ساعت چهار صبح برای انجام کاری وارد مرغداری شدم همسر نعیم – سرایدار مرغداری – با دیدن من وحشت زده به طرفم آمد و گفت که شوهرش سکته کرده و مرده است.

من هم خیلی زود با پلیس تماس گرفتم.در ادامه تحقیقات مأموران به همسر مقتول به نام راحله ۳۰ساله مظنون شده و او را برای بازجویی‌ های بیشتر به اداره پلیس منتقل کردند.

در ادامه نیز گزارش پزشکی قانونی نشان می‌داد نعیم بر اثر فشار بر ناحیه گردن و خفگی به قتل رسیده است.بدین ترتیب در بازجویی‌ ها راحله لب به اعتراف گشود و گفت: ۹سال قبل با نعیم ازدواج کردم و دو فرزند دارم. اما از وقتی با نعیم ازدواج کردم او مرا بشدت کتک می‌زد و اذیت می‌کرد تا اینکه با مرد جوانی به‌نام «معروف» آشنا شدم.

بیشتر بخوانید  لحظه شکار زن گدای تهرانی که در حقیقت یک میلیاردر است + فیلم

دو سالی بود که پنهانی با او رابطه داشتم اما وقتی فهمید نعیم مرا خیلی اذیت می‌کند تصمیم گرفتیم او را بکشیم.برای همین شب حادثه وقتی شوهرم خوابید من نیمه شب در مرغداری را باز کردم تا معروف وارد خانه شود و با یک روسری او را خفه کردیم.

می‌خواستیم پس از کشتن نعیم با هم به افغانستان فرار کنیم. اما صاحب مرغداری بی‌خبر به آنجا آمد و با دیدن جسد شوهرم ماجرا لو رفت.
بدنبال اظهارات این زن، «معروف» همدست او نیز به اتهام مشارکت در قتل بازداشت شد و به جرمش اعتراف کرد.

ارسال دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به زیت نت ♥ می باشد.