امروز: سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
زیت نت

زیت نت

مجله ای برای تمام فارسی زبانان
X
تغییر ساعت کار بانک ها در تابستان 1402 اعلام شد

تغییر ساعت کار بانک ها در تابستان ۱۴۰۲ اعلام شد

اخبار جامعه : تصمیم تغییر ساعت کاری بانک ها در تابستان به دلیل مصرف بهینه و درست حامل های انرژی اتخاذ شده است. این تغییر برای تمامی شعب بانک های سراسر کشور می باشد و همه بانک های کشور باید آن را اجرا کنند.

تغییر ساعت کار بانک ها در تابستان ۱۴۰۲

تغییر ساعت کار بانک ها در تابستان 1402 اعلام شد

شورای هماهنگی بانک‌ها تصویر نامه رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با موضوع ساعت کار بانک‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی را ابلاغ کرد. در این نامه آمده است: دستگاه‌های مشمول این بخشنامه تا ۱۵ شهریورماه سال جاری، ضمن برنامه ریزی مناسب برای تداوم خدمت رسانی و حفظ رضایت‌مندی ارباب رجوع، پایان ساعت کار خدمت حضوری تمامی کارکنان خود و سایر افراد شاغل را حداکثر تا ساعت ۱۳ قرار داده و مابقی ساعت موظفی را از طریق دورکاری جبران کنند.

ساعت کاری واحدهای صف و شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور با هدف صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی از فردا ۱۲ تیرماه تا ۱۵ شهریور ماه سال جاری از ۶:۳۰ صبح تا ساعت ۱۲:۳۰ تغییر یافت.

برهمین اساس و طبق ابلاغ شورای هماهنگی بانک ها،ساعت کار ادارات کل و واحدهای ستادی نیز از ساعت ۶ صبح آغاز و در ساعت ۱۳ و شعب از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۲:۳۰ پایان می یابد. روزهای کاری شعب و ادارات امور شعب بانکی در طول هر هفته از شنبه تا پنجشنبه و ادارات کل برخی بانک‌ها از شنبه تا چهارشنبه است.

بیشتر بخوانید  تصادف وحشتناک 206 با تیر چراغ برق جان یک جوان را گرفت + عکس
ارسال دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به زیت نت ♥ می باشد.