امروز: شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰
زیت نت

زیت نت

مجله ای برای تمام فارسی زبانان
X
یارانه کمک معیشتی 100 هزار تومانی

اعلام زمان واریز یارانه کمک معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی

“اعلام زمان واریز یارانه کمک معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی”

زیت نت : پس از شیوع کرونا بسیاری از کسب و کار ها با شرایط بدی رو به رو شد و درآمد بسیاری از افراد به شدت کاهش پیدا کرد. (البته ناگفته نماند که بسیاری هم در این اوضاع درآمد های خوبی کسب کرده اند.) پس از گذشت نزدیکه به ۹ ماه از اعلام رسمی پیداش کرونا در کشور، اوضاع مالی خانواده ها با تعطیلی شرکت ها و کارخانه ها و شغل های آزاد، به شکل سختی اداره می شود .

یارانه کمک معیشتی 100 هزار تومانی

اعلام زمان واریز یارانه کمک معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی

 

در این راستا :

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌ رسانی وزارت رفاه با اشاره به مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر پرداخت سرانه ۱۰۰ هزار تومانی به هر یک اعضای خانوار تا پایان سال خاطرنشان کرد: در این زمینه قرار است ۱۱ میلیون سرپرست خانوار شامل ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر تسهیلات ۱۰۰ هزار تومانی را در ماه‌ های آذر، دی، بهمن و اسفند دریافت کنند.

حامد شمس درباه فرآیند شناسایی خانواده‌ های مشمول دریافت سرانه ۱۰۰ هزار تومانی کمک معیشتی تصریح کرد: لیست این افراد در مرحله نهایی شدن قرار دارد و در هفته جاری برای سازمان برنامه و بودجه ارسال خواهد شد.

او افزود: افراد مشمول دریافت تسهیلات ۱۰۰ هزار تومانی نیز بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا شناسایی شده‌اند.

شمس درباه زمان واریز سرانه ۱۰۰ هزار تومانی به حساب خانواده‌های مشمول گفت: بر اساس برنامه‌ ریزی تا پایان آذر رقم اشاره شده به حساب ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از افراد مشخص شده توسط وزارت رفاه واریز خواهد شد.

بیشتر بخوانید  بسته معیشتی 100 هزار تومانی برای چه کسانی واریز می شود؟

 

* اولین واریزی این یارانه کمک معیشتی ای که برای ۴ ماه و برای هر نفر ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است، آخر آذر ماه ۱۳۹۹ می باشد.

ارسال دیدگاه

هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به زیت نت ♥ می باشد.